Обручальное кольцо чашка Куртка с очками Светящиеся бусы Smart IpTv Тренажер для лица Головоломка Шар

Расписание детских кружков

Детские кружки на карте

- Выбор перечня
- Государственые детские кружки

Станция Юных Техников "СИГМА"
Министерство образования и науки Украины
Одесский городской совет
(Паустовского, 17/1, Посёлок Котовского м-н, Суворовский район, г. Одесса, Украина, 65111)

Керівник Гурток ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 Троцишин М.І. Радіоелектонне конструювання         15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
  09.00-11.00
(1 гр)
11.00-13.00
(2 гр)
2 Троцишин М.І. Юні конструктори-робототехніки       15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
  09.00-11.00
(1 гр)
11.00-13.00
(2 гр)
 
3 Калюжний В.О. Юні моделісти-конструктори           15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
4 Дегтярьов Є.О. Юні моделісти-конструктори           11.00-13.00
(1 гр)
13.00-15.00
(2 гр)
11.00-13.00
(1 гр)
13.00-15.00
(2 гр)
5 Бударіна Г.М. Початкове технічне моделювання 13.50-15.50
(1 гр)
15.50-17.50
(2 гр)
(ОЗОШ №12)
13.50-15.50
(3 гр)
15.50-17.50
(4 гр)
(ОЗОШ №12)
  13.50-15.50
(1 гр)
15.50-17.50
(2 гр)
(ОЗОШ №12)
13.50-15.50
(3 гр)
15.50-17.50
(4 гр)
(ОЗОШ №12)
   
6 Стеценко Т.М. Початкове технічне моделювання           13.00-15.00
(1 гр)
13.00-15.00
(1 гр)
7 Стеценко Т.М. Народна творчість           11.00-13.00
(1 гр)
11.00-13.00
(1 гр)
8 Вольська Л.Г. Паперопластика зен         09.00-11.00
(1 гр)
11.00-13.00
(2 гр)
09.00-11.00
(1 гр)
11.00-13.00
(2 гр)
9 Тавожнянська Н.М. Розвивайко 17.00-19.00
(1 гр)
  17.00-19.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
    11.00-13.00
(2 гр)
10 Фріпту О.В. Розвивайко   10.00-12.00
(1 гр)
    10.00-12.00
(1 гр)
   
11 Фріпту О.В. Ерудит 15.00-17.00
(4 гр)
17.00-19.00
(3 гр)
13.00-15.00
(1 гр)
15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(3 гр)
  13.00-15.00
(1 гр)
15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(4 гр)
     
12 Костенко О.І. Ерудит   15.00-17.00
(1 гр)
    17.00-19.00
(1 гр)
   
13 Жуматіна О.В. Ерудит 15.00-17.00
(1 гр)
  15.00-17.00
(1 гр)
       
14 Острогіна Н.А. Ділова англійська мова     13.00-15.00
(1 гр)
15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(4 гр)
15.00-17.00
(3 гр)
17.00-19.00
(5 гр)
13.00-15.00
(1 гр)
15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(4 гр)
09.00-11.00
(3 гр)
11.00-13.00
(5 гр)
 
15 Аніщенко А.А. Ділова англійська мова 10.00-12.00
(1 гр)
10.00-12.00
(1 гр)
         
16 Гашимова А.Е. Студія образотворчого мистецтва   15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
  15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
     
17 Сліпченко Н.І. Студія образотворчого мистецтва 15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(3 гр)
14.00-16.00
(1 гр)
15.00-17.00
(2 гр)
17.00-19.00
(3 гр)
      16.00-18.00
(1 гр)
18 Сліпченко Н.І. Юні фотоаматори   16.00-19.00
(1 гр)
        13.00-16.00
(1 гр)
19 Нікуліна Л.О. Моделювання та конструювання одягу         16.00-18.00
(1 гр)
18.00-19.00
(3 гр)
(Інд з обдар.)
09.00-11.00
(1 гр)
 
20 Лазарєва О.М. Юний Дизайнер   14.00-16.00
(1 гр)
16.00-18.00
(2 гр)
(ОЗОШ №67)
    14.00-16.00
(1 гр)
16.00-18.00
(2 гр)
(ОЗОШ №67)
   
21 Лазарєва О.М. Бісероплетіння           14.00-16.00
(1 гр)
16.00-19.00
(2 гр)
13.30-15.30
(1 гр)
15.30-18.30
(2 гр)
22 Туткевич І.М. Іграшка-сувенір 15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
      15.00-17.00
(1 гр)
17.00-19.00
(2 гр)
   
23 Горошенко Л.А. Іграшка-сувенір   15.00-17.00
(1 гр)
(Гімназія №7)
15.00-17.00
(1 гр)
(Гімназія №7)
    13.00-15.00
(2 гр)
15.00-18.00
(3 гр)
13.00-15.00
(2 гр)
15.00-18.00
(3 гр)
18.00-19.00
(6 гр)
(Інд з обдар.)
24 Ковбан Л.П. Народна творчість 10.00-12.00
(1 гр)
      10.00-12.00
(1 гр)
   
25 Ковбан Л.П. Технічний дизайн 15.00-17.00
(1 гр)
(ОЗОШ №48)
      15.00-17.00
(1 гр)
(ОЗОШ №48)
   
26 Троцишин І.В. Юні конструктори-робототехніки   15.30-17.30
(1 гр)
17.30-19.30
(2 гр)
(ОНВК №49)
      10.00-12.00
(1 гр)
12.00-14.00
(2 гр)
(ОНВК №49)
 
27 Мамінова О.П. Юний математик     16.00-18.00
(1 гр)
18.00-20.00
(2 гр)
    09.00-13.00
(1 гр)
13.00-15.00
(2 гр)
 
28 Матригога Юний математик 16.00-18.00
(1 гр)
18.00-20.00
(2 гр)
        14.00-16.00
(1 гр)
16.00-18.00
(2 гр)
 

Дом детской и юношеской творчести "ТОНИКА"
Министерство образования и науки Украины
Одесский городской совет
(Добровольского, 106а, Посёлок Котовского м-н, Суворовский район, г. Одесса, Украина, 65025)

Керівник Гурток ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД каб №
1 Сердюк О.І. Ансамбль народного танцю "Барвінок"   15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
17.00-19.00
19.00-21.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
17.00-19.00
19.00-21.00
09.00-11.00
11.00-13.00
13.00-15.00
15.00-17.00
09.00-11.00  
2 Малініна Х.В. Підготовча група ансамблю народного танцю "Барвінок" 13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
  13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
  13.00-15.00
15.00-16.00
16.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
  11.00-13.00
13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-19.00
 
3 Денісова О.М. Підготовча група ансамблю народного танцю "Барвінок"   17.00-19.00
19.00-21.00
      15.00-17.00
17.00-19.00
09.00-11.00
11.00-13.00
 
4 Тертична Є.В. Ансамбль класичного танцю "Ноктюрн" 10.00-11.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.30
16.30-18.30
18.30-20.30
  10.00-11.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.30
16.30-18.30
18.30-20.30
10.00-11.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-17.00
18.00-20.00
20.00-21.00
  09.00-10.00
11.00-12.00
12.00-13.00
13.00-14.00
16.00-18.00
18.00-19.00
   
5 Хамді О.В. Хореографічний ансамль "Ассоль" 14.00-16.00
16.00-19.00
19.00-21.00
13.00-14.00
14.00-16.00
16.00-18.00
18.00-21.00
    13.00-14.00
14.00-16.00
16.00-19.00
18.00-21.00
  10.00-12.00
12.00-14.00
14.00-16.00
16.00-18.00
 
6 Дроздовська Г.Ю. Ансамль спортиного бального танцю "Лотос" 13.00-15.00
15.00-17.00
18.00-20.00
19.15-20.15 13.00-15.00
15.00-17.00
18.00-20.00
  15.00-17.00
18.00-20.00
18.30-20.30    
7 Речицька О.С. Ансамль спортивного бального танцю "Престиж" 16.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
  16.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
  16.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
12.00-14.00
14.00-16.00
16.00-17.00
   
8 Люта Г.А Естрадіо-вокальна студія "Камертон" 13.00-15.00
15.00-18.00
18.00-21.00
13.00-15.00
15.00-18.00
18.00-21.00
14.00-17.00 13.00-15.00
15.00-18.00
18.00-21.00
14.00-17.00
17.00-20.00
    23
9 Колесніченко Ю.В. Вокальний ансамбль "Срібні Звуки"   15.00-16.00
16.00-18.00
18.00-19.00
    15.00-16.00
16.00-18.00
18.00-19.00
19.00-20.00
    22
10 Зінчук О.С. Музично-театральна студія "Рандеву"   13.15-15.15
15.15-19.15
17.00-21.00 13.15-15.15
15.15-17.15
17.15-21.15
  11.00-13.00
13.00-17.00
17.00-19.00
  30
11 Мічкур А.О. Фольклорний ансамбль   14.00-16.00
16.00-18.00
  14.00-16.00
16.00-18.00
      ЗОШ №30
12 Бураковська Р.А. Мяка іграшка 14.00-16.00
16.00-18.00
  14.00-16.00
16.00-18.00
    10.00-12.00
12.00-15.00
10.00-12.00
12.00-15.00
14
13 Бураковська Р.А. Моделювання одягу           15.00-18.00 15.00-18.00 14
14 Манзюк С.В. Іграшка-сувенір   13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-20.00
09.00-12.00
13.00-15.00
15.00-17.00
13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-20.00
09.00-12.00
13.00-15.00
15.00-17.00
    14
15 Скринік О.В. Чарівна намистина (бісероплетіння) 13.30-15.30
15.30-17.30
        08.00-11.00
11.00-14.00
14.00-16.00
08.00-11.00
11.00-14.00
14.00-16.00
28
16 Юрченко А.Ю. Студія обрзотворчого мистецтва 15.00-17.00
17.00-20.00
18.30-20.30 15.00-17.00
17.00-20.00
18.30-20.30 14.00-16.00
16.00-18.00
18.00-21.00
14.00-16.00
16.00-18.00
18.00-21.00
  26
17 Безпрозваних Л.І. Студія обрзотворчого мистецтва 14.30-16.30
16.30-18.30
18.30-20.30
  14.30-16.30
16.30-18.30
18.30-20.30
  14.30-16.30
16.30-18.30
18.30-20.30
    24
18 Ткачук О.В. Студія обрзотворчого мистецтва   13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-18.00
18.00-21.00
  13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-18.00
18.00-21.00
13.00-15.00
15.00-18.00
18.00-21.00
  12.00-14.00
14.00-17.00
17.00-20.00
20
19 Балута В.С. Студія обрзотворчого мистецтва     10.00-12.00
12.00-14.00
    12.00-14.00
14.00-16.00
  20
20 Голубченко Н.В. Студія обрзотворчого мистецтва   14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
18.00-20.00
14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
18.00-20.00
    8
21 Кривицька Т.М. Художня вишивка 14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
    17
22 Дриженко З.Г.  Уміли руки   14.00-16.00
16.00-18.00
  14.00-16.00
16.00-18.00
      24
23 Тихонова Г.Ю. Етикет 13.00-15.00
15.00-17.00
(ЗОШ №15)
12.30-14.30
14.30-16.30
(ЗОШ №24)
17.00-19.00
(
к. 18)
  13.00-15.00
15.00-17.00
(ЗОШ №15)
12.30-14.30
14.30-16.30
(ЗОШ №24)
17.00-19.00
(
к. 18)
    ЗОШ №15
ЗОШ №24
18
24 Дяченко О.Д. Юний правознавець   16.00-18.00
18.00-20.00
(к.15)
15.15-17.15
(ЗОШ №15)
16.00-18.00
18.00-20.00
  12.00-14.00
14.00-16.00
16.00-18.00
10.00-12.00
12.00-14.00
14.00-16.00
16.00-18.00
 
25 Щербіна О.М. У світі англійської         13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
09.00-11.00
11.00-13.00
13.00-15.00
15.00-17.00
09.00-11.00
11.00-13.00
13.00-15.00
15.00-17.00
 
26 Дунякіна Т.Д. У світі англійської       15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
13.00-15.00
15.00-17.00
17.00-19.00
19.00-21.00
08.00-10.00
10.00-12.00
12.00-14.00
14.00-16.00
 
27 Євсєєв С.І. У світі англійської     15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 08.30-11.30 08.30-11.30
16.00-19.00
16
28 Бєляєв Г.І. Сходинки в світ електроніки і техніки 15.00-17.00
17.00-18.00
09.00-11.00
15.00-17.00
17.00-18.00
15.00-17.00 15.00-17.00
17.00-18.00
  09.00-11.00
15.00-17.00
17.00-18.00
14.00-16.00 29
29 Урманжи Л.Ф. Шахи   15.00-17.00   15.00-17.00 17.00-19.00 10.00-13.00   31
30 Янко Я.Д. Велотуризм   17.00-20.00   14.00-17.00
17.00-20.00
  09.00-12.00 09.00-12.00
12.00-15.00
Турвідділ Героїв Сталінграду, 34а
31 Янко Я.Д. Спортиний туризм   14.00-17.00       12.00-15.00   Турвідділ Героїв Сталінграду, 34а
32 Янко Т.А. Пішохідний туризм   14.00-17.00
17.00-20.00
    14.00-17.00
17.00-20.00
09.00-12.00
12.00-15.00
09.00-12.00
12.00-15.00
Турвідділ Героїв Сталінграду, 34а
33 Згуєвич Г.М. Юний геолог 14.00-17.00   14.00-17.00     09.00-12.00
12.00-15.00
15.00-17.00
09.00-12.00
12.00-15.00
32/2
34 Голокоз О.В. Спортивне орієнтування   14.00-16.00
16.00-18.00
14.00-16.00
16.00-18.00
  14.00-16.00
16.00-18.00
  09.00-11.00
11.00-13.00
13.00-15.00
28,24
35 Ковальова Ю.С. Хортинг     16.00-18.00
18.00-20.00
  16.00-18.00
18.00-20.00
    Турвідділ Героїв Сталінграду, 34а
36 Гасико А.О. Хортинг 16.00-18.00
18.00-20.00
        16.00-18.00
18.00-20.00
  Турвідділ Героїв Сталінграду, 34а
37 Боновська А.С. Хортинг   16.00-18.00
18.00-20.00
      16.00-18.00
18.00-20.00
  ЗОШ №73